todosk doğa sporları klübü

Etkinlik Tarihi

Başlangıç : 20.01.2024

Bitiş : 20.01.2024

Ücreti

Standart Ücret : 0 TL

Kulüp Üyesi : 0 TL

GEYİK BAYIRI KAYA TIRMANIŞ ETKİNLİĞİ - 20.01.2024

GEYİK BAYIRI KAYA TIRMANIŞ ETKİNLİĞİ

HAREKET YERİ: TAPU MÜDÜRLÜĞÜ OTOPARKI
ETKİNLİK TARİHİ :20.01.2024 CUMARTESİ
HAREKET SAATI: 10.00
KAYA TIRMANIŞ BİRİM SORUMLULARI
SEMA ÖZMISIR & MEHMET DAL
SEMA ÖZMISIR GSM : 0544 288 16 00
MEHMET DAL GSM: 0555 067 31 97
ETKİNLİK LİDERLERİ : TDF DAĞCILIK VE SPOR TIRMANIŞ ANTRENÖRÜ HASAN ALTUNTAŞ
Cumartesi günü kaya tırmanış etkinliğimize katılmak için Cuma saat 17:00 a kadar kulüp sekreterliğini arayarak kayıt yaptırmanız rica olunur.
KAYA TIRMANIŞI ETKİNLİK KURALLARI
1 .Todosk tırmanış grubunda yer almak isteyenler whatsapp listesi için telefonlarını Todosk sekreterya ya bildirmelidir.
2.Bu spora başlamadan önce, profesyonel bir eğitmenden mutlaka salonda eğitim almak gerekir. Eğitim teorik ve uygulamalı dersler olarak verilir. Teorik derslerde öncelikle tırmanış malzemeleri ve nasıl kullanılması gerektiği anlatılır. Uygulamalı derslerde ise profesyonel eğitmenlerle birlikte önce salonda sonra doğada tırmanış başlar. Kaya tırmanışı asla yalnız yapılmaması gereken bir spor dalıdır. Ayrıca detaylı bilgiye ve beceriye sahip olmadan kaya üzerinde tırmanış gerçekleştirilmemelidir.
3.Tırmanışa todosk üyesi ve lisanslı sporcular katıla bilir kendi malzemesi yok ise Todosk tan temin edecek ve malzemesini etkinlik boyunca başkası ile paylaşmayacaktır. Her sporcu kendi malzemesinden sorumludur.
4.Tırmanış etkinliğine katılan sporcu ismini Todosk sekreterine veya etkinlik sorumlusuna önceden bildirmek zorundadır. Katılımcı sayısına etkinlik sorumlusu karar verecektir.
5.Todosk etkinliği dışında sporcunun kendi yapacağı tırmanışlardan veya Todosk üyesi dahi olsa kulüp haricinde düzenlenen etkinliklerden Todosk ve yöneticileri sorumlu değildir.
6. Tırmanış sporu herkes için hayati tehlike içermektedir. Kişiler bu riski bilerek tırmanış etkinliğine katılır. Buna bağlı oluşabilecek kazalardan TODOSK yöneticileri ve eğitmenleri sorumlu tutulamaz etkinliğe katılanlar bu şartları kabul etmiş sayılır.
Todosk Yönetim Kurulu iyi etkinlikler diler.

Todosk Hakkında

Kuruluş amacı; Doğa severliği yaygınlaştırmak, tanıtmak, sevdirmek ve korumak. Bu yöndeki tüm sportif ve kültürel etkinliklerde bulunmak, çalışmaları kollar halinde organize etmektir. Üye ve yandaşlarının manevi kişilik ve sağlıklarının üst seviyede olması için çaba gösterir. Sporcularımızın bilgi, görgü ve becerilerini artırmak üzere yurt içi ve dışında dağcılık etkinlikleri, doğa yürüyüşleri ve geziler düzenler araştırma ve organizasyonlar yapar. Gerektiğinde yabancı sporcularla ve kulüplerle iş birliğine girerek eğitim tırmanışları ve geziler düzenler, rehberlik hizmetleri verir. Kulüp siyasetle uğraşmaz.

İletişim Bilgileri

Elmalı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi 22.Sokak Ulutaş Apt. No:10/13 Muratpaşa-Antalya

Telefon : +90 242 2438510 | Mobil : +90 552 480 8510